Psychoterapia, psycholog – Warszawa Ursynów
Jesteśmy gabinetem psychoterapii, zlokalizowanym w Warszawie na Ursynowie. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych psychoterapeutów, którzy pracują z osobami w różnych okresach życia.
Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości usług psychoterapeutycznych, aby pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu problemów i poprawie jakości ich życia. Nasze usługi obejmują indywidualną psychoterapię, pomoc psychologiczną konsultacje.
Naszym celem jest zapewnienie, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z usług, jakie im oferujemy. Wiemy, że wymagania każdego klienta są inne i dlatego oferujemy szeroki zakres usług psychoterapii.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.
Z poważaniem,
Zespół Gabinetu Psychoterapii Adiuta
Psychoterapeuci, psycholodzy – Warszawa – Ursynów
Migdałowa 10/52
02-796 Warszawatel. 509 813 384
mail. gabinety@adiuta.pl
Jako psychochoterapeuci terapii analitycznej zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:
- Depresja – Psychoterapia pomaga w zmianie zachowań lub myśli, które powodują lub utrzymują depresję. Terapeuta może również pomóc w identyfikacji i leczeniu czynników ryzyka, takich jak stres, chroniczne bóle i choroby, i stresujące wydarzenia życiowe, które mogą powodować lub przedłużać depresję.
- Lęk – Terapia może pomóc w zrozumieniu i zarządzaniu lękiem, pomaga w przetwarzaniu i konfrontowaniu lękowych myśli i zachowań.
- Stres – Psychoterapia może pomóc w zidentyfikowaniu i zarządzaniu źródłami stresu, w tym trudnymi sytuacjami, problemami z komunikacją i zarządzaniem obowiązkami. Terapeuta może również pomóc w przetwarzaniu i poradzeniu sobie z trudnymi emocjami, takimi jak lęk, złość i smutek, które stres może wywoływać.
- Zaburzenia odżywiania – Terapia psychologiczna może pomóc osobom z zaburzeniami odżywiania w przezwyciężeniu błędnych myśli i zachowań związanych z jedzeniem, zaakceptowaniu własnego ciała i zmianie postrzegania siebie.
- Uzależnienia od substancji – Psychoterapia może pomóc w zrozumieniu i zarządzaniu powodami korzystania z substancji psychoaktywnych, identyfikacji czynników ryzyka, leczeniu bieżących i podstawowych problemów i procesie trzeźwienia.
- Utrata wiary w siebie – Terapeuta może pomóc w umocnieniu wiary w siebie poprzez wsparcie w rozwiązywaniu problemów i wzmacnianiu pozytywnych myśli. – zobacz artykuł o tym jak podnieść swoja wartość?.
- Rozwód – Psychoterapia może pomóc w przetrwaniu trudnych uczuć związanych z rozstaniem, w tym lęku, winy, złości, smutku i zmian w relacji z rodziną.
- Utrata pracy – Terapia może pomóc w przetwarzaniu i poradzeniu sobie z trudnymi uczuciami związanymi z utratą pracy, w tym złością i wstydem oraz w radzeniu sobie z trudnymi konsekwencjami, takimi jak niska samoocena i problemy finansowe.
- Zespół stresu pourazowego – Terapia może pomóc osobie w walce z objawami PTSD, w tym lękiem, depresją, wycofaniem i trudnościami w koncentracji.
- Utrata bliskiej osoby – Psychoterapia może pomóc w zrozumieniu i poradzeniu sobie z bólem i trudnymi emocjami związanymi z utratą bliskiej osoby.
- Zaburzenia osobowości – Terapia może pomóc w zrozumieniu i zarządzaniu objawami zaburzeń osobowości, w tym trudnościami w zachowaniu i w relacjach z innymi.
- Zaburzenia seksualne – Psychoterapia może pomóc w zrozumieniu i zarządzaniu zaburzeniami seksualnymi, w tym lękiem, dysfunkcyjnymi myślami lub zachowaniami związanymi z seksem.
- Trauma – Terapia może pomóc w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i skutkami traumy, w tym lękiem, depresją, stanami paranoicznymi i trudnościami w relacjach.
- Problem z samoakceptacją – Psychoterapia może pomóc osobie w zmianie negatywnych myśli o sobie na pozytywne, uczyć akceptacji siebie i radzić sobie z trudnymi emocjami.
- Obciążenie rodzicielskie – Terapia może pomóc rodzicom w zarządzaniu trudnymi zachowaniami lub trudnymi relacjami z dziećmi, w tym uczeniu komunikacji i budowaniu relacji.
- Zaburzenia nastroju – Psychoterapia może pomóc w zarządzaniu zaburzeniami nastroju, w tym w wypracowaniu technik radzenia sobie z trudnymi uczuciami oraz w zarządzaniu objawami biologicznymi.
- Utrata kontroli emocjonalnej – Terapia może pomóc osobie w zidentyfikowaniu i zarządzaniu czynnikami stresowymi, które mogą prowadzić do trudnych lub dysfunkcyjnych reakcji emocjonalnych.
- Fobie – Psychoterapia może pomóc w odkrywaniu przyczyn lęków i uczeniu się skutecznych technik radzenia sobie z lękiem.
- Przemoc domowa – Terapia może pomóc osobie w radzeniu sobie z przemocą domową, w tym w leczeniu trudnych emocji, takich jak lęk, depresja i posttraumatyczny stres.
sadas