Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Pruszkowie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie psychoterapii i oferujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Naszym celem jest pomoc i wsparcie dla osób, których dotknęły problemy emocjonalne bądź fizyczne.

Nasza kadra składa się z profesjonalnych psychologów i terapeutów, którzy są dobrze wykształceni w najnowocześniejsze metody leczenia. Wszystkie rodzaje terapii są ściśle dopasowywane są do indywidualnych potrzeb pacjentów. Podczas terapii uwzględniamy wszystkie ważne aspekty danego przypadku.

Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego podejścia do leczenia, zapraszamy do naszego gabinetów ADIUTA w Pruszkowie. Nasz zespół stara się zapewnić wyjątkową opiekę w pełnym zakresie usług psychoterapeutycznych. Zapewnimy Ci kompleksowe i skuteczne leczenie przy minimalnym stresie psychologicznym i fizycznym. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i kompleksowe wsparcie w odzyskaniu zdrowia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przezwyciężaniu problemów emocjonalnych lub fizycznych, prosimy o kontakt z naszym gabinetem Adiuta. Z przyjemnością pomożemy Ci w powrocie do zdrowia.

www: Psychoterapia Pruszków
adres

Centrum Psychoterapii Pruszków – “ADIUTA”
05-800 Pruszków,

tel. 509 813 384

mail. gabinety@adiuta.pl

ul. Górna 19 – Zobacz na Mapie Google

 

W gabinetach adiuta, głównym nurtem psychoterapii jest psychoterapia oparta na wglądzie.

Psychoterapia analityczna jest rodzajem psychoterapii, która pozwala lepiej zrozumieć i zaakceptować swoje myśli, uczucia i zachowania oraz zdobyć dostęp do swoich zasobów wewnętrznych, by móc w pełni wykorzystać ich potencjał w celu osiągnięcia trwałego i pozytywnego zmiany. Techniki te mają na celu pomóc osobom stawić czoła trudnym lub destrukcyjnym wzorcom myślenia, czuć i postępowania, promować samoświadomość, zdrową samoocenę, uczyć strategii radzenia sobie ze stresem i lepsze zarządzanie emocjami. Psychoterapia analityczna może również służyć jako narzędzie w przypadku występowania różnych zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, zaburzenia obsesyjnokompulsywne, zaburzenia osobowości itp.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *